Ströskedar silver
2014-05-12
246484
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÖSKEDAR, 3 st, silver, 18/1900-tal, Kristianstad, varav en med svärtat svarvat skaft, vikt ca 135 g
Lagningar