Bokhylla i teak
2014-05-13
246369
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA med skåpdel, 1960-tal, teak, höjd 145, 160x46 cm
Ytskador