Oljemålning Arne Nilsson
2014-05-13
246256
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILSSON, Arne (född 1925): Fönster med figurin, olja på duk, monogramsignerad AN, 65x50 cm
Krackeleringar, färgbortfall