Oljemålning Lars Matson
2014-05-13
246245
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSON, Lars (1933-94): "Timmerköraren", signerad Lars Matson -70, olja på pannå, 54x65 cm