Nils Kölare oljemålning
2014-05-12
246226
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KÖLARE, Nils (1930-2007): Utan titel, signerad och daterad skrapsignerad Kölare, olja på duk, 29x50 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären, därefter i arv till nuvarande ägare
Ytskador