Skåp Kina
2014-05-12
246224
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SKÅP, Kina, 1900-tal, vitmålad front, rödmålade sidostycken, draghandtag i patinerad metall, med 54 lådor, höjd 185, 129x57 cm
Bruksslitage