Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike 1800-talets andra hälft, förgylld brons, på lejontassar, höjd 31 cm
Kolonnerna med bucklor
246222
2014-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här