Fat Qianlong exportporslin
2014-05-11
246183
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose av europeiska blommor, konturerat brätte, diameter 29 cm
Nagg