Vinglas slipad dekor
2014-05-11
246157
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VINGLAS, 11 st., 1900-talets första hälft, överfång i olika färger, slipad dekor, höjd 20 cm
Ett glas med obetydlig kantnagg