Tony Landberg fotografi
2014-05-11
246093
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LANDBERG, Tony (född1941): "Stor & Liten", 1982, signerad och numrerad 4/7, pigmentutskrift på fine art papper, 95x75 cm