X:et akvarell
2014-05-10
246045
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Humrar, signerad och daterad Sven Erixson, akvarell och kulspets, 20x13 cm