Birgitta Liljebladh olja
2014-05-10
246039
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LILJEBLADH, Birgitta (född 1924): "Penséer", signerad och daterad Birgitta Liljebladh 67, olja på papper på pannå, 45x37 cm