Ryno Friberg oljemålning
2014-05-09
245889
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRIBERG, Ryno (född 1920): Stilleben, signerad och daterad Ryno 41, olja på duk, 53x38 cm