Reinhold Ljunggren litografi
2014-05-09
245880
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Vintermotiv, signerad R. Ljunggren, 254/360, litografi, 33x19 cm