U Hydman Vallien
2014-05-10
245838
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Paret, signerad och numrerad Ulrica HV 44/100, färgcarborundum, 57x76 cm, oramad