Lasse Åberg
2014-05-12
245806
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek), oramade