Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÄRTALLRIKAR, 5 st., porslin, Kina 1600-tal, Wanli (1573-1620), dekor i underglasyrblått, brätte och käp indelade i fält, något varierande diameter 14-15 cm
Smärre nagg
245801
2014-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här