Fat Kina 1700-tal blåvitt
2014-05-09
245793
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blommor i underglasyrblått, diameter 27 cm
Smärre nagg och spricka