Lars Tärning stilleben
2014-05-09
245780
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÄRNING, Lars (född 1945): "Körsbär", signerad och daterad -08, skiktmåleri på pannå, 20x38 cm