Lars Tärning stilleben
2014-05-09
245778
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÄRNING, Lars (född 1945): "Clementiner", signerad och daterad -13, skiktmåleri på pannå, 22x44 cm