Flaskor 17/1800-tal
2014-05-09
245777
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FLASKOR, 3 st, 17/1800-tal, gröntonad glasmassa, höjd 17-34 cm
Smärre skador