Ring 18 k vitguld rubiner diamanter
2014-05-11
245764
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, 16 carréslipade rubiner samt 16 smådiamanter, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 8 g
Flertalet rubiner med nagg/skador