Eva av Bruno Mathsson
2014-05-08
245744
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, Bruno Mathsson, "Eva", märkta Bruno Mathsson by Dux, böjträ i bok, klädd i sadelgjord
Klädseln med smärre skador, böjträt med slitage