Per-Åke Persson fotografi C-print
2014-05-08
245742
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PERSSON, Per-Åke (född 1950): "The iron", fotografi, C-print, signerad och daterad och numrerad New York 2002, 4/20, 50x37 cm