Oljemålning
2014-05-08
245741
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARLSON, John (1896-?): "Vålådalen mellan Flatruet och Ljungdalen, Helags", signerad och daterad John Carlson -75, olja på pannå, 46x55 cm