Oljemålning 1800-tal
2014-05-08
245738
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pojkporträtt, olja på duk, 53x43 cm
Krackelyr, färgbortfall, slitage