Keramiklampa
2014-05-08
245668
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, patinerad keramik, 1900-talets andra hälft, reliefdekor av kvinna bärandes på kärl på rund sockel, gul skärm medföljer, höjd inklusive skärm 65 cm
Ej funktionstestad, slitage