Felix Hatz olja
2014-05-10
245663
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HATZ, Felix (född 1904-1999): Komposition, signerad Hatz, olja på duk, 59x72 cm
Smärre färgbortfall