Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 1 par, barockstil, 1800-tal, svarvade ben, H-kryss, klädda med gyllenläder
PROVENIENS: Antikhandlare Gully Klingberg, Druvan antik, Stockholm
Slitage
245644
2014-05-09