Silverskedar
2014-05-07
245581
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOPPSLEV, SÅSSLEV, STRÖSKEDAR, 2 st., BÄGARE, silver, 1800-tal
Skador, lagningar