Olle Bonniér färglitografi
2014-05-07
245571
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad, Olle Bonniér, 43/75, färglitografi, 33x73 cm