Hans Viksten olja på duk
2014-05-07
245560
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Varats födelse", signerad och daterad Viksten 78F, olja på duk, 116x89 cm