Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
VITRINSKÅP i två delar, etikettmärkt Selva, körsbärsfanér, höjd 222, 161x49 cm,
nyckel finns
Ytslitage, enstaka fanérskador
245537
2014-05-07