Harald Klinckowström oljemålning
2014-05-14
245496
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KLINCKOWSTRÖM, Harald (1897-1973):"Marietorp i Maj", signerad och daterad Klinckowström 48, olja på pannå, 25x33 cm