Svenska Kungliga autografer Kungafonden
Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
SVENSKA KUNGLIGA AUTOGRAFER, till förmån för Kungafonden, 1944. Inklistrade faksimil, beställd av Fabrikör Ivar Ericson, nr 23 av 25 numrerade exemplar, AUTOGRAF av Carl XVI Gustaf i form av tackkort
Slitage, fläckar,
245467
2014-05-14