Yrjö Edelmann färglitografi
2014-05-07
245460
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y Edelmann, färglitografi EA 59x44 cm