Gösta Liljedahl oljemålning
2014-05-07
245433
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): Landskap, signerad och daterad Gösta Liljedahl 80, olja på duk, 95x96 cm