Jockum Nordström litografi
2014-05-06
245344
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 224/250, litografi, 60x85 cm, ramad