Ljusstakar i silver
2014-05-06
245331
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, kolonnform, Williams Birmingham Ltd, Birmingham 1903, höjd 13 cm
Bucklor, slitage