Ljusstakar empirestil
2014-05-06
245330
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, empirestil, bronserade och patinerad brons, höjd 20,5 cm
Slitage