Perukstock Kina 1800-tal
2014-05-13
245318
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PERUKSTOCK, porslin, Kina, sent 1800-tal, dekor av tempelhundar i emaljfärger, höjd 27 cm
Ytslitage, gammal lampmontering sitter kvar