Eric Elfvén
2014-05-06
245237
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELFVÉN, Eric (1921-2008): Kurtiserande par, monogramsignerad och daterad EE 196?, 60-200, gjutjärn, 37,5x38 cm