Stolar Danmark
2014-05-06
245211
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1960-tal, Danmark, sits klädd i cognacsfärgat läder
Smärre slitage