Oidentifierad konstnär olja
2014-05-09
245195
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Kvinnoporträtt, otydligt signerad, olja på duk, 62x36 cm