Silverbestick
2014-05-06
245182
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
BESTICK, 43 dlr, silver, varierande halter, några med importstämplar, bestående av: bl a soppskedar, gafflar samt ströare, vikt ca 1160 g
Inskriptioner och bruksslitage