Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAMEKNIVAR, 3 st, 1 signerad P.E. Sv. (Per Erik Svonni), längd 10-21 cm
Smärre slitage
245138
2014-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här