Olle Kåks färglitografi
2014-05-05
244962
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad Kåks, färglitografi, 26/50, 65x47