Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
SKÅLFAT, jugend, 1900-talets första hälft, GAB Stockholm, vitmetall och glas, kvinna med blommor i håret håller upp skålfat, höjd ca 45 cm
Enstaka nagg, repor, slitage
244948
2014-05-05