Krukowskaja Zoia oljemålning
2014-05-07
244927
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZOIA, Krukowskaja (1903-1999): Flickporträtt, signerad Zoia, olja på pannå, 22x27 cm