Krukowskaja Zoia oljemålning
2014-05-07
244926
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZOIA, Krukowskaja (1903-1999): Flickporträtt, signerad Zoia, olja på pannå, 27x22 cm